Aktuality a výsledky

Aktuality

• 15.06.2017

TRÉNINK BIKE VALACHY

Tuto neděli ve Velkých Karlovicích vedl náš trenér Ondra Kobliha trénink pro naše svěřence, ale i pro širokou veřejnost, pro závodníky Valachy tour a samozřejmě i pro ty kteří mají rádi horská kola a chtějí se dozvědět něco nového.

Na začátku vyjížďky trenéři závodníkům ukázali jak by mělo být kolo správně nastaveno, jak seřídit posed, jak hustit pneumatiky atd. Dále ukázali správnou techniku v těžkých sjezdech, náročných výjezdech, přeskakování nerovností, průjezdy zatáčkami. Rozebrali jsme jak správně rozložit tempo, jak doplňovat jídlo a pití během závodu. Bylo toho opravdu hodně :-) Během celé vyjížďky jsme zodpovídali věcné dotazy.

Všem účastníkům ještě jednou děkujeme za velmi pozitivní ohlasy! :-) O dalších akcích budeme informovat na těchto stránkách a FB Cyklotreninku.com.

Pojeď s námi příště i Ty!!

Těšíme se na vás na dalších závodech a akcích Cyklotreninku.

• 01.05.2017

ROHÁLOVSKÁ 50

Luxusní zaváděcí vozidlo, vrtulník, těžká blátivá trať, spousta nadšených a ochotných pořadatelů... Pořadatelé okolo Martin Koplík odvedli opět kus práce!! :-) Závod vyhrál systémem start cíl Honza Jobánek (Superior MTB Team). Naši svěřenci se blýskli také parádními výsledky!!! Nejlépe se vedlo Karlovi Sýkorovi (Česká Spořitelna Accolade), kterého proháněl trenér jeho Ondra Kobliha (kde lépe vidět a cepovat svěřence než přímo v akci?? :-) ) Karel bral v cíli fantastické 6. místo (1. junior) a sklidil ovoce za náročné tréninky. Obrovskou radost nám udělal 34. Pavel Miklík (7. Muži II) !!! Dále se umístili v kategoriích na hezkých pozicích:
    16. M I. Tomáš Šidlík
    41. M I. Martin Pekař
    159. M I. Pavel Hájek (oba kluci udělali velkou radost své mamince a tchýni paní Pekařové, která dohlížela na kluky z vrtulníku :-D)
    Velkou pochvalu si zaslouží také Jana Bednaříková (Amenity Extremsport team), která vybojovala parádní 3. místo celkově a naznačila vzrůstající formu před Author Šela Maraton! Ihned za Jančou proťala cíl Radka Pospíšilová.
    Všem našim závodníkům děkujeme za nasazení a úsměv v cíli :-) Všichni se posunuli výsledkovou listinou kupředu!!! (tedy kromě trenéra :-D :-D )
    Pokud chceš i TY vylepšit své výsledky, pocit ze závodění, či jen zvednout výkonnost na vyjížďkách s kamarády, PŘIDEJ SE K NÁM! :-)
    Přeji všem hodně zdaru, rychlé nohy a hodně sluníčka :-)
    Vás trenér a kamarád Ondra Kobliha

• 05.09.2016

Kolo pro život Plzeň 2016

IMG_3595.JPG

Tak máme za sebou  jeden z posledních závodů letošního ročníku Kola pro život v Plzni. I tentokrát se ho v celkem hojném množství zúčastnili naši klienti a závodníci .Dlouhou trasu vyhrál Pavel Boudný před Matošem Ullmanem a Honzou Rajchartem, všichni  z České spořitelny.

Z našich hochů si nejlépe vedl na 64. místě celkově  Marek Kavan, 70. Pepa Holub, 77. dojel opět výborně jedoucí Martin Hajný, 88. Tomáš Homolka a 95. po bloudění  Jarda Tomášek. Ve druhé stovce na 117, místě Radek Šolc a na 120. místě Martin Šesták.

Na trati krátké jsme však zásluhou naší závodnice Jany Žídekové získali skvělé 1. místo v ženské kategorii a celkově Janička dojela na pátém místě v ženách. Výborný výsledek.

Takže za velmi pěkného počasí jsme se díky Janě dočkali po delší době opět bedny a vítězství!

Všem děkujeme za výborné výkony.

• 12.07.2016

Rozhovor s Janem Hirtem

Rozhovor s Janem Hirtem - svěřencem Karla Martinka - o jeho úspěšném působení na závodě kolem Rakouska i o dalších plánech a případném přestupu do World Tour.